قوانین اروند تخفیف

قوانینی که کاربران قبل از ثبت نام در این سایت با آن موافقت نموده اند

در صورتی که مهلت تعیین شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، اروند تخفیف مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی برگشت داده نمی‌شود.

عضویت در سایت اروند تخفیف رایگان است.

چنانچه مراکز فروش کالا و ارائه دهنده ی خدمات، به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، (و یا در ارائه ی خدمات یا کالا، مشتریان از کیفیت و کمیت آن راضی نباشند) اروند تخفیف مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا ارائه دهنده ی خدمات و فروشندگان می باشد.

 مشتریان می توانند بعد از هر خرید، کوپن دریافتی خود را پرینت بگیرند و به فروشندگان کالا یا ارائه دهنده ی خدمات (جهت بررسی صحت کوپن) تحویل دهند.

نکته! الزامی به پرینت کوپن تخفیف نیست و از این پس مشتریان (بعد از خرید کوپنِ تخفیف در سایت اروند تخفیف) می توانند با ارائه ی کد رهگیری که برایشان پیامک می شود به محل خرید کالا یا محل ارائه ی خدمات، از تخفیف بهره مند شوند

مشتریانی که از سایت اروند تخفیف کوپنِ تخفیف خریداری می کنند، دیگر نیازی به "چانه زنی در محل" ندارند و در صورت چانه زدن و گرفتن تخفیف بیشتر، فروشندگان حق ابطالِ تخفیف حضوری را دارند و فقط از تخفیف سایت می توانند استفاده کنند. (مشتریانی که کوپن تخفیف و یا کد تخفیف دارند نبایستی در محل، از فروشندگان تقاضای تخفیفِ بیشتر نمایند، این عمل خلافِ روال کاریِ "اروند تخفیف" است)