تاریخچه اروند تخفیف

اروند تخفیف نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در منطقه ی آزاد اروند است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «بازار رقابتی در آبادان، خرمشهر و مینوشهر» فعالیت خود را آغاز کرده است."اروند تخفیف" بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع. هدف ما در "اروند تخفیف" ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همشهریان عزیز فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان پذیر شده است. ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت "اروند تخفیف" و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل (در آینده ی نزدیک)، این امکان را به همراهان "اروند تخفیف" می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند. هم اکنون "اروند تخفیف" در منطقه آزاد اروند مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است.

امید است با گسترش فعالیت‌های "اروند تخفیف" در مناطق مختلف این منطقه، امکان خدمات‌رسانی به همه همشهریان گرامی فراهم شود.

اینجانب "وحید گودرزی" صاحب امتیاز این وب سایت به همراه همکارانم با تمام توان در خدمت شما همشهریان گرامی تلاش میکنیم بهترین ها را برایتان فراهم کنیم. پیشنهاد ها و انتقادهای خود را در بخش "تماس با ما" مطرح کنید.

روش خرید: ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل کرده و کد تایید برای شما پیامک می شود. کد تایید را در پنل کاربری خود وارد کرده تا حساب کاربری شما فعال شود و بتوانید بدون مشکل خرید خود را انجام دهید. از این پس هر آنچه که در سایت موجود است را می توانید مشاهده  کرده و "کوپن تخفیف خرید آن را" دریافت کنید. توجه کنید که شما فقط کوپن تخفیف را خریداری کرده (کد 9 رقمی و بارکد کیو آر) و به محل مورد نظر رفته و پس از خرید نهایی شامل درصدی تخفیف(بسته به خرید شما) می شوید.

.:: ما به دنبال موفق بودن نیستیم، به دنبال ارزشمند بودن هستیم ::.

.:: همیشه همراه شما، ارونـــــد تخفیف ::.